Przed Bożym Narodzeniem.

Wrzucamy na bloga zdjęcia z okresu poprzedzającego święta, z ostatnich kilku dni tuż przed wigilią. Występują na tych fotografiach historie silnie powiązane z ubieraniem choinki, przygotowywaniem świątecznego menu i kilka luźnych zdjęć.
Warto  dodać, że Malwinka pobiła swego rodzaju rekord przebywanie jednorazowego w kuchni. Na dzień przed wieczerzą wigilijną, gotowała od godziny 11.00 do 3.00 w nocy. Nie wspominamy tutaj oczywiście, że inne dni też nie były mniej intensywne, ale ten jeden jest szczególnie wymowny. Pokazuje jak silny musi być świąteczny duch, jeśli pozwala znosić tak wielkie trudy bez szczególnego problemu.  Zdjęcia tutaj (można także kliknąć na zdjęcie poniżej).

P.S.
Jako ciekawostkę chcemy powiedzieć, że zakupy w Tesco robiliśmy w godzinach bardzo nietypowych dla tego rodzaju wydarzeń. Pierwsza próba w okolicy godziny 21.00 zakończyła się niepowodzeniem wskutek ogromnej liczby ludzi w sklepie. Druga próba zaś, okazała się pełnym sukcesem, a miała swoje miejsce pomiędzy północą a godziną drugą w nocy. Małe wyjaśnienie- zakupy robiło się komfortowo, ale nie da się powiedzieć, że sklep świecił pustkami.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s